01.05.2018r. (wtorek) kursujemy:
Na linii: Busko Zdrój – Katowice przez Pińczów, Wodzisław, Książ Wielki, Miechów, Olkusz, Wolbrom w godzinach:
- odjazd z Buska Zdroju: 5:50, 09:10; 11:50; 13:51.
- odjazd z Pińczowa: 6:24, 09:44; 12:24; 14:25.
- odjazd z Katowice: 9:45, 13:30; 15:45; 17:44.
Na linii: Pińczów – Busko Zdrój – Kraków przez Wiślicę, Kazimierzę W., Proszowice w godzinach:
- odjazd z Pińczowa: 8:20, 12:45, 15:00, 16:30
- odjazd z Buska Zdroju: 08:45, 13:10, 15:40, 17:00
- odjazd z Krakowa: 12:00, 16:25, 17:50, 19:45
Na linii: Pińczów – Kielce przez Morawicę w godzinach:
- odjazd z Pińczowa: 08:05; 09:05; 10:05; 11:00; 13:05; 14:05; 15:30; 16:30; 17:50.
- odjazd z Kielc: 09:32; 10:30; 11:30; 12:30; 14:15; 15:15; 16:40; 18:00; 19:20.
Na linii: Pińczów – Busko Zdrój przez Bogucice w godzinach:
- odjazd z Pińczowa: 08:20; 11:20, 12:37; 12:45; 15:00, 16:30, 18:48, 20:48
- odjazd z Buska Zdroju: 06:00; 9:15, 12:00, 13:15; 13:48; 14:00, 18:10; 19:10, 19:40, 21:35
Pozostałe linie obsługiwane przez firmę MAT-BUS nie kursują!
02.05.2018r. (środa) kursujemy:
Na wszystkich liniach kursujemy jak w każdy zwykły dzień roboczy.
03.05.2018r. (czwartek) kursujemy:
Na linii: Busko Zdrój – Katowice przez Pińczów, Wodzisław, Książ Wielki, Miechów, Olkusz, Wolbrom w godzinach:
- odjazd z Buska Zdroju: 5:55, 09:10; 11:55; 13:55.
- odjazd z Pińczowa: 6:24, 09:40; 12:25; 14:25.
- odjazd z Katowice: 9:45, 13:30; 15:45; 17:40.
Na linii: Chmielnik- Katowice przez Jędrzejów, Wodzisław, Żarnowiec, Pilice, Ogrodzieniec w godzinach:
- odjazd z Chmielnika: 12:25
- odjazd z Jędrzejowa: 13:10
- odjazd z Katowic: 16:40
Na linii: Pińczów – Busko Zdrój – Kraków przez Wiślicę, Kazimierzę W., Proszowice w godzinach:
- odjazd z Pińczowa: 8:20, 12:45, 15:00, 16:30
- odjazd z Buska Zdroju: 08:45, 13:10, 15:40, 17:00
- odjazd z Krakowa: 12:00, 16:25, 17:50, 19:45
Na linii: Pińczów – Kielce przez Morawicę w godzinach:
- odjazd z Pińczowa: 08:05; 09:05; 10:05; 11:00; 13:05; 14:05; 15:30; 16:30; 17:50.
- odjazd z Kielc: 09:32; 10:30; 11:30; 12:30; 14:15; 15:15; 16:40; 18:00; 19:20.
Na linii: Pińczów – Busko Zdrój przez Bogucice w godzinach:
- odjazd z Pińczowa: 08:20; 11:20, 12:37; 12:45; 15:00, 16:30, 18:48, 20:48
- odjazd z Buska Zdroju: 06:00; 9:15, 12:00, 13:15; 13:48; 14:00, 18:10; 19:10, 19:40, 21:35
Pozostałe linie obsługiwane przez firmę MAT-BUS nie kursują!